AMZ to producent kołder i poduszek. W ofercie m.in. poduszki i kołdry syntetyczne, poduszka antyalergiczna, kołdra puchowa.

Świat nieustannie podąża do przodu. W ostatnim czasie zmiany stają się coraz szybsze i bardziej zauważalne. Nauka co chwilę zaskakuje nas coraz to ciekawszymi odkryciami i nowymi technologiami. Na bieżąco śledzą je eksperci i technolodzy z firmy AMZ, ulepszając nasze produkty i procesy produkcyjne. Ciągła rozbudowa i modernizacja parku maszynowego pozwala produkować nowsze i lepsze produkty. Zawsze jednak pamiętamy o misji naszej firmy, którą jest produkcja wysokiej jakości wyrobów w zgodzie z tradycją i ekologią.
 
 
 
JAKOŚĆ
Tworzymy produkty najwyższej jakości, komfortowe, bezpieczne dla użytkowników oraz trwałe. Doświadczony personel zajmuje się produkcją wyrobów z surowców i materiałów wysokiej jakości, która weryfikowana jest poprzez kontrolę laboratoryjno-jakościową. Kontrolowane są wszystkie procesy produkcyjne, aż po otrzymanie gotowego produktu.

TRADYCJA
Przez lata technologie produkcji zostawały wielokrotnie modernizowane. Zawsze tworzymy innowacyjne metody, żeby połączyć najlepsze cechy tradycji z nowoczesnością. Do dnia dzisiejszego wiele czynności produkcyjnych odbywa się u nas ręcznie. Dzięki czemu możemy szczycić się wyjątkową jakością naszych produktów.

EKOLOGIA
Bardzo ważne jest dla nas środowisko naturalne, dlatego wszystkie działania i decyzje, które podejmujemy są wykonywane w zgodzie z naturą. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców, nie używamy podczas produkcji toksycznych środków chemicznymi oraz dbamy o recykling. Wszystko po to, by żyło nas się lepiej.